גל וגליה, מכורות איפור בנות 14 מדרגה ראשונה.

יום שלישי, 3 באפריל 2012

סקירה- סטיין של YSL(גליה)

סטיינים תמיד היו דבר נחשק ויפה, אבל הסטיין המהפכני של YSL המשלב ליפ סטיין, ליפ גלוס וליפסטיק לאט לאט סוחף את כל העולם! מלא בלוגרים מצליחים(גם בארץ וגם בעולם) התאהבו במרקם החלומי.
הפוסט שבאמת גרם לי להזיז את התחת שלי מהכיסא אל אפריל היה פוסט של ג'סיקה מביוטיזין(אתר מעולה, דרך אגב). 
משהו באישה הזאת גורם לי להאמין לכל מילה שיוצאת לה מהפה. 
גררתי את אמי המסכנה לאפריל, ואחרי היסוס קל קניתי את הסטיין בצבע 07 corail aquatique(אני ממש מקווה שכתבתי את זה נכון. הרבה אותיות). המחיר המקורי הוא 180 ש"ח(בכל זאת, זה YSL)ל-6 מ"ל אבל הייתה הנחה של 50% אז הוא עלה לי 90 ש"ח, שזה סביר לגמרי. ההנחה תימשך עד סוף החג בחנויות אפריל. 
דרך אגב, שיניתי את דרך הסקירה שלי, אם שמתם לב. מעכשיו כל הסקירות יראו ככה. 
האריזה-
האריזה היא יפה ומתוחכמת. אני אוהבת איך שהיא משדרת יוקרתיות אבל עדיין סולידית ונקייה. אני אוהבת שיש בה חלק שקוף שבו אפשר לראות את צבע השפתון. 
אני לא יודעת למה, אבל האריזה מרגישה לי דביקה. זה קצת מפריע לי, כי אני מרגישה שאני עושה משהו לא בסדר. 
היא קצת 'תופסת' טביעות אצבעות, אבל זה לא מפריע לי כל כך.
המרקם-
המרקם מאד מוזר. הוא מרגיש בהתחלה קרמי(כאשר אתן מורחות אותו)אבל אחר כך הוא מרגיש כמו גלוס מאד עבה. הוא לא דביק בכלל, אבל גם לא קרמי. אני לא אומרת שהוא משהו באמצע, אני מתכוונת שהוא איך שהוא שניהם.
הוא כאילו דביק, אבל לא דביק.
כאילו הוא קרמי, אבל הוא לא קרמי. 
קשה להסביר. חייבים לנסות בשביל להבין.
צריך אבל להיות מאד זהירות איתו. המרקם מאד עבה אז אם תשכחי למרוח חלק מהשפתיים שלך את לא תוכלי פשוט לעסות את השפתיים שלך אחת עם השנייה. גם יותר קשה לנקות גלוס עם מרקם עבה אם יוצאים מהקוים.
הצבע-
הצבע שאני בחרתי קצת קשה לתיאור. הוא צבע rosy (שמישהו בבקשה ימציא לזה מילה בעברית!) כזה, ויש בו קצת כתמתמות. אני מאד מרוצה מבחירת הצבע שלי כי אני מרגישה שהוא מתאים לכל סוגי העור. הוא גם נמצא בדיוק באמצע בין ניוד לבוהק. 
אני די בטוחה שיש לו די הרבה דיופים ושהוא לא כל כך ייחודי, אבל אם את מחפשת שפתון לקיץ\לאביב ולא בא לך משהו בוהק או ניודי זה יהיה מושלם.
הכיסוי גבוה מאד במריחה אחת. כנראה בגלל שהוא כל כך עבה.
הגימור-
הגימור הוא משתנה. בהתחלה הוא היה מאד מבריק, ואחרי שעה בערך הוא הפך לגימור קרמי קצת מבריק. אחרי שעתיים הוא הפך לסאטין, ואחרי שלוש שעות הוא נהיה מאט לגמרי. מה שאני אוהבת בו שאת יכולה להפוך אותו לאיזה סיומת שאת רוצה. אם את תשימי אותו אחרי כשלוש שעות הוא יהפוך למאט. אם את תשימי עוד שכבה אחרי שהוא יהפוך למאט הוא יישאר מבריק. 
סיכום:
האריזה-6
המרקם-10
העמידות-10
הפיגמנטציה-10
הנחה-9
שורה תחתונה:
שווה כל שקל. סביר להניח שגם ב-180 ש"ח הייתי קונה אותו. 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
גם אתן ניסיתן את הסטיין? מה דעתכן עליו? איזה סטיינים אתן אוהבות?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה